Yhteystiedot

RAISION SEUDUN ELÄKELÄISET RY

Johtokunta 2019

Aarre Lehtonen puh.joht.        puh 040 078 1446 e-mail aarre.lehtonen@gmail.com

Raimo Helander var.puh.joht. puh 040 5416362 e-mail raimo.helander@gmail.com

Pentti Karppinen siht.                puh 040 5415017 e-mail penttikarppinen@gmail.com 

Mauri Salmela tal.hoit.            puh 044 3270747 e-mail masalmela@hotmail.com

Pentti Levonen matkavast.     puh 050 0774024 e-mail pentti.levonen@gmail.com

Anja Kontio tiedoittaminen.    puh 050 5707078 e-mail anja.kontio1@gmail.com

Anita Salmela Jäsensihteeri  puh 044 0105047 e-mail a.nitasalmela@outlook.com

Reijo Tuomi                               puh. 040 5159130

Paavo Penttinen                      puh. 040 5258831 e-mail penttinenpaavo@gmail.com

Eila Laakso                                puh. 040 7270340 e-mail eila.a.laakso@gmail.com

Matti Järvenpää                      puh.040 0011901 e-mail jarvenpaa.matti@luukku.com

 

Johtokunnan varajäsenet.

Hannele Anttila                   puh. 050 5439038 e-mail helenahannelea@gmail.com

Eija Nurmi                           puh. 040 0863750 e-mail eija.nurmi@raisio.fi

Pekka Veijalainen               puh. 040 0535605 e-mail pveijalainen@icloud.com

Muut ryhmät.

Lauluryhmä      Reijo Moisander puh 050 3488598 e-mail 1reijo.moisander@gmail.com

Juontaja           Aarre Lehtonen

Senioritanssi Vappu Lehtonen  puh 040 7628962

Bingo vastaava Sami Seppa ja Kaarina Keskikastari

Merkkipäivien Anneli Salovaara 

Keittiö vastaava Jokainen ryhma valitsee oman    

Matkailujaosto Pentti Levonen ,Matti Jarvenpaa, Eija Nurmi.

Arpajaiset Reijo Tuomi, Risto Makela, ja Terttu Makela

Askartelu Anna Liisa Jarvenpaa

 

 

 

 

 

 

Markkinoilla

Voit täydentää yhdistyksesi yhteystiedot vaikkapa tälle mallisivulle. Lomaketyökalu on kätevä yhteydenottoihin ja ilmoittautumisten keräämiseen - klikkaa muokkaa lomakkeen pudotusvalikosta ja tutki lisää!