Yhteystiedot

 

Johtokunta:

 

Aarre Lehtonen      pj             0400 781446           aarre.lehtonen@gmail.com

Seppo Kalliotie       vpj           040 5903771           seppo.kalliotie@gmail.com

Eija Seppä              siht          040 8340354            eijatuu@gmail.com

Taina Virta               talhoit      0447971594            taina.virta@raisio.fi

Hannele Anttila                        050 5439038          helenahannelea@gmail.com

Matti Järvenpää                       0400 011901          jarvenpaamatti5@gmail.com

Pentti Karppinen                      040 5415017          penttikarppinen@gmail.com

Anja Kontio (tiedoitus)              050 5707078          anja.kontio1@gmail.com

Pentti Levonen(tiedoitus)         0500 774024          pentti.levonen@gmail.com

Anita Salmela(jäsen.siht)         044 0105047          a.nitasalmela@outlook.com

Mauri Salmela                          044 3270747          masalmela@hotmail.com

Seppo Suni                              040 5890191           sepposuni@dnainternet.net

Reijo Tuomi                              040 5159130

Varajäsenet:

Eija Nurmi                                 0400 863750          eija.nurmi@lh.raisio.fi

Pekka Veijalainen                     0400 535605          pveijalainen@icloud.com

 

Anneli Salovaara (merkkipäivien muistaja)

Pentti Levonen (matkailu)

Hannele Anttila (Väliaikaiset)

Pauli Järvinen (Väliaikaiset)

Vappu Lehtonen (Toisaikaiset)

Reijo Tuomi (arpajaiset)

Timo Ranki (arpajaiset+kotisivut) 044 2117934         metallir@dnainternet.net

Seppo Suni (bingo)

Mauri Salmela (bingo)

Puheenjohtaja pitää puhetta